Ukázky Výcvik koní Výcvik jezdců Ustájení Vyjížďky a vandry Přednášky Hry Kurzy

Koníci k mání

Koníci, které zde nabízíme nejsou podnikatelský záměr, nýbrž zvířata s krásnou duší, kterým hledáme lásku, porozumění, péči a využití jejich potenciálu.

Koním dáváme veškerou péči od chvíle, kdy je máme nebo se o nich v bříšku maminky dozvíme. Protože víme, že z vybavení v dětském věku se čerpá celý život, snažíme se nic nezanedbat, a co nejlépe koně do života připravit. A to i proto, že koně, kteří se u nás nenarodili nám to až příliš často připomínají horší krmitelností, imunitou, narušenou psychikou nebo zlozvyky. Nabízíme vám koníky, pro jejichž psychické i fyzické zdraví a kvalitní život jsme se snažili udělat maximum.

Shine of the Midnight

Shine Shine

Téměř roční vraná klisnička s odznaky se narodila 5. března 2010 matce Cher:A1/1 po Galitzin a otci Kentaurovi:po Hugben-49. Hříběnka vyrůstá v početném stádě, tudíž nemá problém s autoritou. Je šikovná v terénu, protože je zvyklá z rozmanitých výběhů. Také doprovází mamku na vyjížďkách. Je to slečna jemné povahy, vhodná pro ženu. Je hodná, zdravá a bez charakterových vad a zlozvyků. Zvedá nohy a chodí na laně. Je zvyklá na el.ohrady, box i dlouhodobější pobyt venku a běžné ošetřování. Odčervovaná, očkovaná a má zdárně za sebou dvě strouhání kopýtek. Je bez průkazu původu.